Redakcja

Członkowie redakcji

Beata Woch

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Funduszy Unii Europejskiej, aktualnie finalizuje kształcenie na kierunku Sądownictwo i Administracja w Kościele na UKSW w Warszawie. Odbyła aplikację prokuratorską w Apelacji Łódzkiej. Obecnie wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Od 2009 roku związana z Kancelarią Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Czesława Sadkowskiego. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Działu Prawa Karnego Gospodarczego i Postępowania Sądowego Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy S.K.A.

Adwokat Beata Woch specjalizuje się w prawie karnym, ze szczególnym wskazaniem na sprawy karne o charakterze gospodarczym, reprezentując interesy przedsiębiorców – zarówno wierzycieli jak też dłużników – na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego oraz wykonawczego. Prewencyjnie opracowuje plany minimalizacji ryzyka gospodarczego. Z sukcesami prowadzi również sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w kontekście których, obok postępowań rozwodowych coraz szersze zastosowanie mają procedury sądownictwa kościelnego w sprawach o unieważnienie małżeństwa.

tel. +48 22 692 74 31
e-mail: b.woch@sadkowskiiwspolnicy.pl


Tomasz Wójt

Adwokat

Posiada ponad 8-letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji Klientów – zarówno pokrzywdzonych jak i podejrzanych/oskarżonych – w postępowaniu karnym (również skarbowym) przygotowawczym, sądowym obu instancji (oraz przed Sądem Najwyższym) przede wszystkim w sprawach karnych gospodarczych i przeciwko mieniu oraz w postępowaniu wykonawczym po uprawomocnieniu się orzeczenia. Bierze czynny udział w postępowaniach prowadzonych na etapie śledztwa m.in. przez Centralne Biuro Antykorupcyjne i Wydziały Przestępczości Gospodarczej jednostek Policji i Prokuratury. Autor ponad 230 porad prawnych i opinii z zakresu prawa karnego, również w ramach analizy ryzyka inwestycyjnego. Pasjonat prawa karnego.

Adwokat, ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Po odbyciu aplikacji adwokackiej, wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

tel. +48 501 857 328
e-mail: t.wojt@sadkowskiiwspolnicy.pl


Paweł Wróblewski

Adwokat

p.wroblewski@siw.pl | tel.: +48 797 131 437

Specjalizuje się w doradztwie w zakresie szeroko rozumianego prawa karnego, w szczególności z uwzględnieniem spraw związanych z przestępczością gospodarczą. Z powodzeniem reprezentuje klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych na każdym etapie postępowania. Doświadczenie zdobywał pracując w indywidualnej kancelarii prowadzącej sprawy karne oraz firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył podyplomowe studia prawa karnego gospodarczego i skarbowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Uczestnik kursu prawa brytyjskiego organizowanego przez British Law Centre. Aktualnie aplikant adwokacki wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.


Dawid Rasiński

Aplikant adwokacki

d.rasinski@siw.pl | tel.: +48 797 853 583