Redakcja

Członkowie redakcji

Beata Woch

Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu Funduszy Unii Europejskiej, aktualnie finalizuje kształcenie na kierunku Sądownictwo i Administracja w Kościele na UKSW w Warszawie. Odbyła aplikację prokuratorską w Apelacji Łódzkiej. Obecnie wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Od 2009 roku związana z Kancelarią Prawa Gospodarczego i Podatkowego radcy prawnego Czesława Sadkowskiego. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Działu Prawa Karnego Gospodarczego i Postępowania Sądowego Kancelarii Sadkowski i Wspólnicy S.K.A.

Adwokat Beata Woch specjalizuje się w prawie karnym, ze szczególnym wskazaniem na sprawy karne o charakterze gospodarczym, reprezentując interesy przedsiębiorców – zarówno wierzycieli jak też dłużników – na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego oraz wykonawczego. Prewencyjnie opracowuje plany minimalizacji ryzyka gospodarczego. Z sukcesami prowadzi również sprawy z zakresu prawa rodzinnego, w kontekście których, obok postępowań rozwodowych coraz szersze zastosowanie mają procedury sądownictwa kościelnego w sprawach o unieważnienie małżeństwa.

tel. +48 22 692 74 31
e-mail: b.woch@siw.pl


Tomasz Wójt

Adwokat

Posiada ponad 9-letnie doświadczenie zawodowe, w szczególności w reprezentacji Klientów – zarówno pokrzywdzonych jak i podejrzanych/oskarżonych – w postępowaniu karnym (również skarbowym) przygotowawczym, sądowym obu instancji (oraz przed Sądem Najwyższym) przede wszystkim w sprawach karnych gospodarczych i przeciwko mieniu oraz w postępowaniu wykonawczym po uprawomocnieniu się orzeczenia. Bierze czynny udział w postępowaniach prowadzonych na etapie śledztwa m.in. przez Centralne Biuro Antykorupcyjne i Wydziały Przestępczości Gospodarczej jednostek Policji i Prokuratury. Autor ponad 230 porad prawnych i opinii z zakresu prawa karnego, również w ramach analizy ryzyka inwestycyjnego. Pasjonat prawa karnego.

Adwokat, ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Po odbyciu aplikacji adwokackiej, wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

tel. +48 501 857 328
e-mail: t.wojt@siw.pl


Dawid Rasiński

Adwokat

d.rasinski@siw.pl | tel.: +48 797 853 583


Bartosz Gniedziejko

Aplikant adwokacki

b.gniedziejko@siw.pl | tel.: +48 797 131 437


Monika Orczykowska

Aplikant adwokacki

m.orczykowska@siw.pl | tel.: +48 571 206 299